Vítejte na stránkách penzionu Weber,

nacházejícím se ve vkusně a citlivě zrekonstruované budově, přímo v malebném srdci Českého Krumlova.

V našem rodinném zařízení se snoubí přátelská atmosféra a komfort, spolu s estetikou dob dávno minulých. Nacházíme se deset minut od centrálního náměst. Na snídani doporučujeme navštívit naší rodinnou kavárnu KaféTé v blízkosti penzionu. Od nás na penzionu dostanete 100 Kč slevovou poukázku, kterou zde můžete využít. Pro obědy a večeře doporučujeme restauraci Vrátnice.

Naši hosté mohou zaparkovat na odstavném placeném parkovišti v blízkosti 100m od penzionu dle volné kapacity (parkoviště je placené 24h denně). Pro garantování parkovacího místa je možné využít městské odstavné parkoviště P3 v docházkové vzdálenosti cca 13-15 min. od penzionu. Městské odstavné parkoviště P3 je zpoplatněno parkovacími kartami, které si můžete zakoupit u nás na penzionu nebo na náměstí v infocentru.

Více o penzionu
Penzion Weber Dvoulůžkový pokoj

Apartmány

Pokoje jsou vybaveny dle mezinárodních standardů – v každém se nachází vlastní koupelna se sprchovým koutem, WC, a satelitní televize. Do každého pokoje je také možné připravit dětskou postýlku za poplatek 100,- /den. Samozřejmostí je pak bezplatné připojení k internetu pomocí Wi-Fi, které je k dispozici v celé budově.

Více o apartmánech
Penzion Weber Malý dvoulůžkový pokoj
Penzion Weber Třílůžkový pokoj

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení
Telefon
Text