Apartmány

Pokoje jsou vybaveny dle mezinárodních standardů – v každém se nachází vlastní koupelna se sprchovým koutem, WC, a satelitní televize. Do každého pokoje je také možné zdarma připravit dětskou postýlku. Samozřejmostí je pak bezplatné připojení k internetu pomocí Wi-Fi, které je k dispozici v celé budově. Součástí vybavení penzionu je kompletně vybavená kuchyňka, která je vám zdarma kdykoli k dispozici.
 
Parkování zdarma, ale kapacita omezaná. Nutná rezervace parkovacího místa dopředu.
 
Zvířecí mazlíčci do velikosti většího vítáni, ale zpoplatněni cenou 150 Kč/noc.

sluzby-kuchynkaIMG_7698

 

Ubytovací kapacita celkem 12 lůžek

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Útulný, vkusně zařízený dvojlůžkový pokoj s televizí, možností připojení k Wi-Fi a vlastní koupelnou vybavenou základními hygienickými potřebami, poskytuje moderní ubytování v nově zrekonstruované budově přímo v srdci Českého Krumlova.

Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Malý, útulný, moderně vybavený pokoj s televizí, možností Wi-Fi připojení a vlastní koupelnou, poskytuje možnost moderního ubytování v rekonstruované budově přímo v historickém srdci Českého Krumlova.

Moderní byt

Krásný velký apartmán se dvěma ložnicemi a novým nábytkem. Ideální pro rodinu se dvěma dětmi. Kuchyně je dobře vybavena a v krásném obýváku najdete pohodlnou pohovku. Pouze pět až deset minut chůze do centra Českého Krumlova.

Přízemí

Nedávno zrekonstruovaný dvoulůžkový pokoj s novým vybavením. Díky velkému, pohodlnému rozkládacímu gauči se v pokoji pohodlně vyspí až 4 osoby. Vhodné pro rodinu s malými dětmi. Vlastní koupelna, připojení k Wi-fi a televize jsou samozřejmostí.

Třílůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj se satelitní televizí, Wi-Fi a vlastní koupelnou vybavenou základními toaletními potřebami, poskytující moderní ubytování v nově zrekonstruované budově, přímo v srdci Českého Krumlova.

Třílůžkový pokoj s balkónem

Třílůžkový pokoj s balkonem, vybavený satelitní televizí, Wi-Fi a vlastní koupelnou se základními toaletními potřebami, poskytující moderní ubytování v nově zrekonstruované budově, přímo v srdci Českého Krumlova.