Vítejte na stránkách penzionu Weber,

nacházejícím se ve vkusně a citlivě zrekonstruované budově, přímo v malebném srdci Českého Krumlova.

V našem rodinném zařízení se snoubí přátelská atmosféra a komfort, spolu s estetikou dob dávno minulých. Nacházíme se deset minut od centrálního náměstí, v blízkosti našeho penzionu se nachází Kafé Plešivecká, kde se kromě příjemného posezení u kvalitní kávy můžete i nasnídat. Pro obědy a večeře doporučujeme restauraci Vrátnice.

Naši hosté mohou zaparkovat na odstavném placeném parkovišti v blízkosti 100m od penzionu dle volné kapacity (parkoviště je placené 24h denně). Pro garantování parkovacího místa je možné využít městské odstavné parkoviště P3 v docházkové vzdálenosti cca 13-15 min. od penzionu. Městské odstavné parkoviště P3 je zpoplatněno parkovacími kartami, které si můžete zakoupit u nás na penzionu nebo na náměstí v infocentru.

Více o penzionu
Penzion Weber Dvoulůžkový pokoj

Apartmány

Pokoje jsou vybaveny dle mezinárodních standardů – v každém se nachází vlastní koupelna se sprchovým koutem, WC, a satelitní televize. Do každého pokoje je také možné připravit dětskou postýlku za poplatek 100,- /den. Samozřejmostí je pak bezplatné připojení k internetu pomocí Wi-Fi, které je k dispozici v celé budově.

Více o apartmánech
Penzion Weber Malý dvoulůžkový pokoj
Penzion Weber Třílůžkový pokoj

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení
Telefon
Text

Z provozních důvodů je Kafé Plešivecké do dubna 2023 mimo provoz

For operational reasons, Kafé Plešivecké is closed till April 2023

Aus betrieblichen Gründen ist das Kafé Plešivecké bis April 2023 vorübergehend geschlossen.

This will close in 21 seconds