Služby

Naše recepce je otevřena denně od 7:30 do 18:00 a rádi Vám zde pomůžeme a poradíme s čímkoli, co by Vás mohlo zajímat. Máte rádi kulturu, historii, sportovní akce, turistiku, či cyklistiku? Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem!
Součástí vybavení penzionu je kompletně vybavená kuchyňka, která je vám zdarma kdykoli k dispozici. Pokoje jsou vybaveny dle mezinárodních standardů – v každém se nachází vlastní koupelna se sprchovým koutem, WC, a satelitní televize. Do každého pokoje je také možné připravit dětskou postýlku za 100,-/noc. Samozřejmostí je pak bezplatné připojení k internetu pomocí Wi-Fi, které je k dispozici v celé budově. Zvířecí mazlíčci jsou vítáni a to za 300,-/noc. Ke každé rezervaci dostanete při příjezdu poukaz v hodnotě 100 Kč, který lze uplatnit v sousední kavárně Kafé Plešivecká při platbě za kávu či snídani.

Okolo nás

Český Krumlov je město s bohatou historií a silnou kulturní tradicí danou umístění na křižovatce, na které dříve docházelo ke kulturním kontaktům mezi tehdejšími českými, rakouskými a severoitalskými zeměmi. Právě tento několikasetletý mezikulturní dialog vtiskl městu neopakovatelnou architektonickou podobu, která se utvářela až do 19. století, odkdy zůstala prakticky nezměněna. Více než 300 památkově chráněných objektů skrytých v křivolakých uličkách a romantických zákoutích a krumlovský zámek tyčící se nad meandrem řeky Vltavy – toto je Český Krumlov, město kultury a historie, posazené do krásné, neporušené krajiny jihočeského kraje.
Až se dostatečně nabažíte atmosféry města a vaše tělo bude zmožené, fantazie a smysly přetížené ozvěnami příběhů z dob minulých, město nabízí mnoho odpočinkových zážitků, jako je například ochutnávka piva v místním pivovaru, jízda na voru po řece Vltavě, kulinářské speciality, divadlelní a hudební festivaly, otočné hlediště a mnoho dalších. Pro milovníky umění jsou k dizpozici Egon Schiele Art Centrum, International Art Gallery, 7 muzeí a mnoho dalšího.
Pro milovníky aktivní dovolené představuje okolí kopcovitá příroda ideální místo pro pěší turistiku, cyklistiku, vyjížďky na koních, rafting a podobně. Neváhejte a zeptejte se našeho personálu, co dalšího by vám doporučili!

Z provozních důvodů je Kafé Plešivecké do dubna 2023 mimo provoz

For operational reasons, Kafé Plešivecké is closed till April 2023

Aus betrieblichen Gründen ist das Kafé Plešivecké bis April 2023 vorübergehend geschlossen.

This will close in 21 seconds