Apartmány

Pokoje jsou vybaveny dle mezinárodních standardů – v každém se nachází vlastní koupelna se sprchovým koutem, WC, a satelitní televize. Do každého pokoje je také možné připravit dětskou postýlku za poplatek 100,- /den. Samozřejmostí je pak bezplatné připojení k internetu pomocí Wi-Fi, které je k dispozici v celé budově. Součástí vybavení penzionu je kompletně vybavená kuchyňka, která je vám zdarma kdykoli k dispozici.

Naši hosté mohou zaparkovat na odstavném placeném parkovišti v blízkosti 100m od penzionu dle volné kapacity (parkoviště je placené 24h denně). Pro garantování parkovacího místa je možné využít městské odstavné parkoviště P3 v docházkové vzdálenosti cca 13-15 min. od penzionu. Městské odstavné parkoviště P3 je zpoplatněno parkovacími kartami, které si můžete zakoupit u nás na penzionu nebo na náměstí v infocentru.

Zvířecí mazlíčci do velikosti většího vítáni, ale zpoplatněni cenou 300 Kč/noc.

sluzby-kuchynkaIMG_7698

 

Ubytovací kapacita celkem 12 lůžek

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Útulný, vkusně zařízený dvojlůžkový pokoj s televizí, možností připojení k Wi-Fi a vlastní koupelnou vybavenou základními hygienickými potřebami, poskytuje moderní ubytování v nově zrekonstruované budově přímo v srdci Českého Krumlova.

Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Malý, útulný, moderně vybavený pokoj s televizí, možností Wi-Fi připojení a vlastní koupelnou, poskytuje možnost moderního ubytování v rekonstruované budově přímo v historickém srdci Českého Krumlova.

Přízemí

Nedávno zrekonstruovaný dvoulůžkový pokoj s novým vybavením. Díky velkému, pohodlnému rozkládacímu gauči se v pokoji pohodlně vyspí až 4 osoby. Vhodné pro rodinu s malými dětmi. Vlastní koupelna, připojení k Wi-fi a televize jsou samozřejmostí.

Třílůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj se satelitní televizí, Wi-Fi a vlastní koupelnou vybavenou základními toaletními potřebami, poskytující moderní ubytování v nově zrekonstruované budově, přímo v srdci Českého Krumlova.

Třílůžkový pokoj s balkónem

Třílůžkový pokoj s balkonem, vybavený satelitní televizí, Wi-Fi a vlastní koupelnou se základními toaletními potřebami, poskytující moderní ubytování v nově zrekonstruované budově, přímo v srdci Českého Krumlova.

Z provozních důvodů je Kafé Plešivecké do dubna 2023 mimo provoz

For operational reasons, Kafé Plešivecké is closed till April 2023

Aus betrieblichen Gründen ist das Kafé Plešivecké bis April 2023 vorübergehend geschlossen.

This will close in 21 seconds