Apartmány

Pokoje jsou vybaveny dle mezinárodních standardů – v každém se nachází vlastní koupelna se sprchovým koutem, WC, a satelitní televize. Do každého pokoje je také možné připravit dětskou postýlku za poplatek 100,- /den. Samozřejmostí je pak bezplatné připojení k internetu pomocí Wi-Fi, které je k dispozici v celé budově. Součástí vybavení penzionu je kompletně vybavená kuchyňka, která je vám zdarma kdykoli k dispozici.

Naši hosté mohou zaparkovat na odstavném placeném parkovišti v blízkosti 100m od penzionu dle volné kapacity (parkoviště je placené 24h denně). Pro garantování parkovacího místa je možné využít městské odstavné parkoviště P3 v docházkové vzdálenosti cca 13-15 min. od penzionu. Městské odstavné parkoviště P3 je zpoplatněno parkovacími kartami, které si můžete zakoupit u nás na penzionu nebo na náměstí v infocentru.

Zvířecí mazlíčci do velikosti většího vítáni, ale zpoplatněni cenou 500 Kč/noc.

 

Ubytovací kapacita celkem 12 lůžek

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Útulný, vkusně zařízený dvojlůžkový pokoj s televizí, možností připojení k Wi-Fi a vlastní koupelnou vybavenou základními hygienickými potřebami, poskytuje moderní ubytování v nově zrekonstruované budově přímo v srdci Českého Krumlova.

Dvoulůžkový pokoj v přízemí

Nedávno zrekonstruovaný dvoulůžkový pokoj s novým vybavením. Vlastní koupelna, připojení k Wi-fi a televize jsou samozřejmostí.

Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Malý, útulný, moderně vybavený pokoj s televizí, možností Wi-Fi připojení a vlastní koupelnou, poskytuje možnost moderního ubytování v rekonstruované budově přímo v historickém srdci Českého Krumlova.

Třílůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj se satelitní televizí, Wi-Fi a vlastní koupelnou vybavenou základními toaletními potřebami, poskytující moderní ubytování v nově zrekonstruované budově, přímo v srdci Českého Krumlova.

Třílůžkový pokoj s balkónem

Třílůžkový pokoj s balkonem, vybavený satelitní televizí, Wi-Fi a vlastní koupelnou se základními toaletními potřebami, poskytující moderní ubytování v nově zrekonstruované budově, přímo v srdci Českého Krumlova.