Služby

Naše recepce je otevřena denně od 7:30 do 18:00 a rádi Vám zde pomůžeme a poradíme s čímkoli, co by Vás mohlo zajímat. Máte rádi kulturu, historii, sportovní akce, turistiku, či cyklistiku? Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem!
Součástí vybavení penzionu je kompletně vybavená kuchyňka, která je vám zdarma kdykoli k dispozici. Pokoje jsou vybaveny dle mezinárodních standardů – v každém se nachází vlastní koupelna se sprchovým koutem, WC, a satelitní televize. Do každého pokoje je také možné připravit dětskou postýlku za 100,-/noc. Samozřejmostí je pak bezplatné připojení k internetu pomocí Wi-Fi, které je k dispozici v celé budově. Zvířecí mazlíčci jsou vítáni a to za 500,-/noc – platba hotově při příjezdu.

Okolo nás

Český Krumlov je město s bohatou historií a silnou kulturní tradicí danou umístění na křižovatce, na které dříve docházelo ke kulturním kontaktům mezi tehdejšími českými, rakouskými a severoitalskými zeměmi. Právě tento několikasetletý mezikulturní dialog vtiskl městu neopakovatelnou architektonickou podobu, která se utvářela až do 19. století, odkdy zůstala prakticky nezměněna. Více než 300 památkově chráněných objektů skrytých v křivolakých uličkách a romantických zákoutích a krumlovský zámek tyčící se nad meandrem řeky Vltavy – toto je Český Krumlov, město kultury a historie, posazené do krásné, neporušené krajiny jihočeského kraje.
Až se dostatečně nabažíte atmosféry města a vaše tělo bude zmožené, fantazie a smysly přetížené ozvěnami příběhů z dob minulých, město nabízí mnoho odpočinkových zážitků, jako je například ochutnávka piva v místním pivovaru, jízda na voru po řece Vltavě, kulinářské speciality, divadlelní a hudební festivaly, otočné hlediště a mnoho dalších. Pro milovníky umění jsou k dizpozici Egon Schiele Art Centrum, International Art Gallery, 7 muzeí a mnoho dalšího.
Pro milovníky aktivní dovolené představuje okolí kopcovitá příroda ideální místo pro pěší turistiku, cyklistiku, vyjížďky na koních, rafting a podobně. Neváhejte a zeptejte se našeho personálu, co dalšího by vám doporučili!